FAQS

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

CO TO JE PROHLÍDKA PRAHOU S VIRTUÁLNÍ REALITOU?

Prohlídky s virtuální realitou se těší velké oblibě po celém světe. Virtuální realita je zde použita jako nástroj pro zesílení zážitku z prohlídky městem.Je to kombinace klasické komentované prohlídky města s průvodcem, která je však obohacena o nevšední zážitek možnosti cestovat časem za pomoci virtuálních brýlí. Po jejich nasazení budete moct volně obdivovat dané místo z pohledu lidí, kteří se v ten daný historický moment na místě nacházeli. Naše scénáře využívají 360 stupňů virtuálního světa, jsou provázeny zvukem a tak Váš zážitek bude opravdu jedinečný.

JAKÉ MÍSTA NAVŠTÍVÍME PŘI PROHLÍDCE?

Následující body se týkají virtuální reality, ale během prohlídky budeme mluvit i o dalších důležitých historických památkách, jako je Kostel Panny Marie před Týnem, Stavovské divadlo a Kostel Panny Marie Sněžné.

map-vr-city-tour-prague-2

JE PROHLÍDKA VHODNÁ PRO DĚTI?

Ano je. Děti od 7 let si tak mohou užít cestování časem stejně tak jako dospělí!

CO KDYŽ PRŠÍ?

Prohlídky probíhají i za deště, pokud je ale déšť moc silný tak bude prohlídka přesunuta na jiný termín. Pokud by pro Vás náhradní termín nebyl časově možný tak Vám vrátíme peníze.

CO KDYŽ NOSÍM DIOPTRICKÉ BRÝLE?

Naše virtuální brýle můžete využívat bez problému i s dioptrickými brýlemi.

JAK UPLATNÍM DÁRKOVÝ POUKAZ?

K uplatnění dárkového poukazu nebo slevového kódu Vás požádáme o zadání kódu do kolonky, která pro Vás bude připravena při placení. Pokud by vznikla nějaká nejasnost tak nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

JAKÁ JE PLATNOST POUKAZU?

Dárkové poukazy mají platnost 1 rok. Doporučujeme však využít poukaz co nejdříve.

V JAKÝCH JAZYCÍCH JSOU PROHLÍDKY VEDENY?

Momentálně provádíme pravidelné prohlídky v Českém a Anglickém jazyce. Není ale však problém zajistit prohlídku ve Španělštině, Němčině, Italštině a Francouzštině. Pokud máte zájem o prohlídku v nějakém z těchto jazyků tak nás prosím kontaktujte.

MŮŽU ZRUŠIT NEBO ZMĚNIT REZERVACI?

Zrušení nebo změna rezervace je možná nejpozději 24 hodin před termínem prohlídky. Bohužel pozdější změny nebo zrušení rezervací nepřijímáme.